Sprzedaż samochodów osobowych
Volkswagen - LELLEK Opole
Centrala: +48 77 400 70 00
Arkadiusz Mzyk - Kierownik dz. Sprzedaży
arkadiusz.mzyk@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0148
Piotr Matyszok - Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
piotr.matyszok@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0131
Marcin Warzecha - Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
marcin.warzecha@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0211
Łukasz Jagusch - Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
lukasz.jagusch@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0197
Robert Gaida - Dyrektor
robert.gaida@lellek.com.pl
+48 77 400 70 20
Volkswagen - LELLEK Gliwice
Centrala: +48 32 33 59 220
Marcin Giemza – Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
marcin.giemza@lellek.com.pl
+48 32 33 59 221 wewn. 0224
Małgorzata Nowak – Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
malgorzata.nowak@lellek.com.pl
+48 32 33 59 221 wewn. 0224
+48 575 522 068
Artur Skrzypczak – Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
artur.skrzypczak@lellek.com.pl
+48 32 33 59 221 wewn. 0204
Damian Doleżoł – Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
damian.dolezol@lellek.com.pl
+48 32 33 59 221 wewn. 0203
Grzegorz Pielach – Specjalista ds. Sprzedaży Volkswagen
grzegorz.pielach@lellek.com.pl
+48 32 33 59 221 wewn. 0202
Jerzy Polok – Kierownik dz. Sprzedaży
jerzy.polok@lellek.com.pl
+48 32 33 59 226
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce