Volkswagen Service - Opole
Serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy
serwis.vw.opole@lellek.com.pl
+48 77 400 70 71 - serwis mechaniczny
+48 77 400 70 89 - serwis blacharsko-lakierniczy
Paweł Miśkowiec - doradca serwisowy
pawel.miskowiec@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0126
Andrzej Mrochen - doradca serwisowy
andrzej.mrochen@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0192
Piotr Brylka - doradca serwisowy
piotr.brylka@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0109
Marcin Śrutwa - doradca serwisowy
marcin.srutwa@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0112
Ryszard Larysz - Kierownik działu serwisu
ryszard.larysz@lellek.com.pl
+48 77 400 70 59
Volkswagen Service - Gliwice
Serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy
serwis.vw.gliwice@lellek.com.pl
+ 48 32 33 56 311 – serwis mechaniczny
+ 48 32 33 56 334 – serwis blacharsko - lakierniczy
Mirosław Niemczyk – doradca serwisowy
mirosław.niemczyk@lellek.com.pl
+ 48 32 33 56 300 w 0131
Mirosław Banachowski – doradca serwisowy
mirosław.banachowski@lellek.com.pl
+ 48 32 33 56 300 w 0135
Adrian Scheiring – Kierownik działu serwisu
adrian.scheiring@lellek.com.pl
+ 48 32 33 56 300 w 0133
Volkswagen Service - Koźle
Serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy
serwis.vw.kozle@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22
Rajmund Breitkopf – doradca serwisowy
rajmund.breitkopf@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22 w 103
Grzegorz Smaź – doradca serwisowy
grzegorz.smaz@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22 w 102
Adrian Kostrzewa – doradca serwisowy
adrian.kostrzewa@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22 w 104
Leon Larysz - kierownik serwisu
leon.larysz@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22
© Volkswagen 729  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce