Volkswagen Serwis - Lellek Opole
ul. Opolska 2c, 45-960 Opole
Serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy
serwis.vw.opole@lellek.com.pl
+48 77 400 70 71 - serwis mechaniczny
+48 77 400 70 89 - serwis blacharsko-lakierniczy
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku : 7.00 – 18.00
w soboty : 8.00 – 14.00
Paweł Miśkowiec – kierownik serwisu
pawel.miskowiec@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0126
Andrzej Mrochen – doradca serwisowy
andrzej.mrochen@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0192
Piotr Brylka – doradca serwisowy
piotr.brylka@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0109
Marcin Śrutwa – doradca serwisowy
marcin.srutwa@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0112
Marek Locwi – doradca serwisowy
marek.locwi@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0101
Paweł Bugara – doradca serwisowy
pawel.bugara@lellek.com.pl
+48 77 400 7000 wewn. 0192
Volkswagen Serwis - Lellek Gliwice
ul. Portowa 2, 44-100 Gliwice
Serwis mechaniczny oraz blacharsko - lakierniczy
info.gliwice@lellek.com.pl
serwis.vw.gliwice@lellek.com.pl
szkody.gliwice@lellek.com.pl
+ 48 32 33 59 222 – serwis mechaniczny
+ 48 32 33 59 273 – serwis blacharsko - lakierniczy
Serwis mechaniczny
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku : 7.00 – 18.00
w soboty : 8.00 – 14.00
Michał Pyszny – kierownik serwisu
michal.pyszny@lellek.com.pl
+ 48 32 33 59 200
+ 48 663 664 400
Bogdan Niedbała – doradca serwisowy
bogdan.niedbala@lellek.com.pl
+ 48 32 33 59 222
+ 48 785 147 590
Grzegorz Jarosz – doradca serwisowy
grzegorz.jarosz@lellek.com.pl
+ 48 32 33 59 222
+ 48 785 147 591
Arkadiusz Pelikan – doradca serwisowy
arkadiusz.pelikan@lellek.com.pl
+ 48 32 33 59 222
+ 48 785 147 593
Wioleta Majerska – doradca serwisowy
wioleta.majerska@lellek.com.pl
+ 48 32 33 59 222
+ 48 785 147 592
Serwis blacharsko - lakierniczy
Godziny otwarcia:
od poniedziałku do piątku : 7.00 – 18.00
w soboty : 8.00 – 14.00
Ireneusz Kempa – kierownik działu likwidacji szkód
ireneusz.kempa@lellek.com.pl
+48 32 33 59 273 wew. 0130
Marek Dziewa – doradca serwisowy działu likwidacji szkód VW, SKODA, SEAT
marek.dziewa@lellek.com.pl
+48 32 3359273 wew. 0136
+48 785 144 915
Andrzej Kurkowski – doradca serwisowy działu likwidacji szkód VW, SKODA, SEAT
andrzej.kurkowski@lellek.com.pl
+48 32 33 59 273 wew. 0136
+48 785 144 916
Rafał Sokół – doradca serwisowy działu likwidacji szkód AUDI
rafal.sokol@lellek.com.pl
+48 32 33 59 273 wew. 0134
+48 663 000 643
Katarzyna Caban – asystentka działu likwidacji szkód
katarzyna.caban@lellek.com.pl
+48 32 33 59 273 wew. 0136
Volkswagen Serwis - Lellek Koźle
ul. Bolesława Chrobrego 25, 47-224 Kędzierzyn-Koźle
Serwis mechaniczny oraz blacharsko-lakierniczy
serwis.vw.kozle@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22
Leon Larysz – kierownik serwisu
leon.larysz@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22
Rajmund Breitkopf – doradca serwisowy
rajmund.breitkopf@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22 w 103
Grzegorz Smaź – doradca serwisowy
grzegorz.smaz@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22 w 102
Adrian Kostrzewa – doradca serwisowy
adrian.kostrzewa@lellek.com.pl
+ 48 77 482 22 22 w 104
© Volkswagen 2017  |  Zastrzeżenia prawne  |  Polityka Plików CookiesVolkswagen w Polsce